O nás

Jako instruktor autoškoly jsem začal pracovat v roce 1991 s tchánem p. Milanem Dvořákem, se kterým stále spolupracuji. Autoškola Dvořák byla jedna z prvních soukromých autoškol v České republice, která provozuje svoji činnost dodnes a nabízí žákům výuku a výcvik všech skupin a podskupin řidičských oprávnění. Specializoval jsem se na výcvik všech motorkářských skupin, kterému se věnuji již 15 let. Za tuto dobu prošla naší autoškolou spousta žáků. Od roku 2011 provádím společně s týmem zkušených instruktorů i výcvik skupiny B – osobní automobil. Ke každému žákovi se snažíme přistupovat individuálně, jízdy jsou plánovány podle požadavků žáka. Výuka teorie probíhá v učebně vybavené videoprojekcí a počítači v odpoledních hodinách jednou až dvakrát týdně.

Praktický výcvik motocyklů provádíme na těchto strojích – skútru Kentoya, Yamaha YBR 125, Kawasaki ER-5 a Yamaha XJ 600.

Pro praktický výcvik osobních automobilů preferujeme vozy Škoda – Škoda Fabia a Škoda Octavia.


 

Závěrem pár rad pro výběr autoškoly:

  1. Nikdy nevybírejte autoškolu podle ceny.

  2. Nekupujete si rohlík za dvě koruny a proto si získejte o autoškole veškeré údaje (jak a kde probíhá výuka teorie, jak je vybavena učebna, podívejte se na webové stránky všech autoškol v blízkosti vašeho bydliště, získejte si informace od vašich kamarádů, rodičů, spolužáků, kteří již nějakou autoškolou prošli).

Luboš Hlaváček